Bohaterowie

Alexis Jones- miła, długowłosa, lecz nieśmiała dziewczyna. Posiada zarówno talent muzyczny jak i plastyczny.
Uczennica liceum przeprowadza się z Paryża do Londynu, ze względu na śmierć rodziców. Siedemnastolatką ma się opiekować babka.
Czy odnajdzie się w nowym mieście? Czy los pozwoli jej na spełnienie marzeń i znalezienie prawdziwej miłości? Valerie  van der Woodsen- najlepsza przyjaciółka Alexis, która mieszka w Londynie od 5 lat. Odległość nie zmieniła jednak stosunków między nimi.
Miła, sympatyczna i mądra siedemnastolatka, która podobnie jak jej przyjaciółka posiada zarówno talent muzyczny jak i plastyczny. Kocha grać na gitarze i śpiewać. Jej największym marzeniem jej poznanie Zayna Malika oraz innych chłopców z boysbandu One Direction.


One Direction:

Niall Horan urodził się 13 września 1993r. Jest słodki i czaruje każdą dziewczynę ślicznym irlandzkim akcentem. Jego miłością jest jedzenie, kocha wszystko jeść i nie lubi, gdy dziewczyna jest za chuda i wstydzi się przy nim jeść. Jest naturalny, choć tego nie można powiedzieć o jego włosach, które ciągle rozjaśnia.

Harry Styles urodził się 1 lutego 1994r.Jest nieśmiały, lecz potrafi pokazać pazurki. Jest gwiazdą zespołu One Direction. Bardzo się przejmuje opinią fanów, bardzo ich kocha. Uwielbia dziewczyny skromne i wyluzowane. Jest zabawny i kocha koty.

Zayn Malik urodził się 12 stycznia1993r. Jest uroczym chłopakiem o zabójczo pięknym uśmiechem. Gdy był mały uważał, że żadna dziewczyna go nie pokocha, a teraz nie może się od nich odpędzić; wyrzucił telewizor przez okno; wyrzucili go ze szkoły. Pali, choć stara się rzucić dla fanów. Czeka na tę jedyną, z którą będzie się mógł całować na dachu przy świetle księżyca. Marzy o prawdziwej miłości, która go opęta.

Louis Tomlinson urodził się 24 grudnia 1991r. Przystojny i uroczy, jest także uważany za najzabawniejszego członka zespołu. Ma 21 lat , jednak nadal zachowuje się jak dziecko. Kocha marchewki.

Liam Payne urodził się 29 sierpnia 1993r.  Jest trochę nieśmiały, przyjacielski i można mu zaufać. Jego była dziewczyna to Danielle Peazer. Trochę umie grać na gitarze. Boi się łyżek. Jest brytyjczykiem.


 

1 komentarz: