WASZE BLOGI


Właśnie tutaj, w komentarzach możecie zamieszczać adresy Waszych blogów z opowiadaniami, imaginami i czymkolwiek innym chcecie! :)
Wystarczy króciutki, chociaż dwu zdaniowy opis bloga i gotowe!

30 komentarzy:

 1. Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel. Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com
  Pozdrawiam Eve;*
  PS. Zachęcam również do obejrzenia zwiastunu : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JRNeS69AMBQ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwiastun cudowny * . *
   Aż się popłakałam . Już się zabieram za czytanie twojego bloga

   Usuń
  2. Jej...jek przy tym sie pop,lakałaś to co bedzie przy 2 części? :)

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że będzie więcej łez. Chciałabym kiedyś stworzyć taki zwiastun dla swojego opowiadania.

   Usuń
 2. http://two-sides-of-victoria.blogspot.com/
  Victoria wiedzie życie normalnej szesnastolatki, ma chłopaka, przyjaciół i wielu znajomych. Wszystko jest po jej myśli dopóki nie poznaje pewnego tajemniczego chłopaka. Jej życie zmienia się diametralnie, musi od nowa ustalić swoje uczucia i system wartości. Czy mimo wszystko pozostanie sobą?

  OdpowiedzUsuń
 3. http://make-life-more-beautiful2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 7 rozdział. Jeżeli nadal czytasz nasze opowiadanie to liczymy na szczera opinię w postaci komentarza. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 8 rozdział. Jeżeli nadal czytasz nasze opowiadanie to liczymy na szczera opinię w postaci komentarza. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie! Już nie długo pojawi się rozdział VI :)
  http://maly-motyl.blogspot.com
  liczę na komentarze i opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam do mnie są już 3 części http://nazawszez5hlopcami.blogspot.com/
  mam nadzieję że się spodoba gdybyś mogła to skomentuj

  OdpowiedzUsuń
 8. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. To nie jest kolejna opowieść o cukierkowych 1D i idealnej miłości. To opis REALNEGO życia pod postacią wpisów do dziennika Harry'ego Styles'a.

  [pogranicze-w-ogniu.blogspot.com]

  ZWIASTUN: http://www.youtube.com/watch?v=XfUF2wwSIQo

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam do siebie ;) na opowiadanie głównie o Niallu i Harrym. Mam nadzieję, że się spodoba ;) http://imaginy1dopowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. http://shesnotafraidbecouseonedirection.blogspot.com Zapraszam i liczę na twój komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. lNa www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 11 Rozdział. Serdecznie zapraszamy i liczymy na szczerą opinię. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 13. http://www.its-just-a-scar.blogspot.com/
  Zoe- na ogół wesoła dziewczyna wiąże się z niebezpiecznym typem który ją bije, gdy ten trafia do więzienia, dziewczyna postanawia uciec do Londynu. Tam poznaje Harry'ego...boi się go. Jednak niedługo okazuje się, że nie jest taki za jakiego go uważała. Zoe musi u niego zamieszkać. Wkrótce zaczyna ich łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na mojego bloga http://the-madness-of-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam do mnie : http://storyaboutsupernaturalandonediection.blogspot.com/
  Fabuła:
  3 dziewczyny (Anges , Camille , Selena) mieszkające w Glasgow prowadzą normalne, nudne życie. Dziewczyny nie znają się w rzeczywistości , ale łączy je niezwykła , silna więź. Monotonne życie przerywa niespodziewane zdarzenie. Wszystkie 3 tego samego dnia (15.06) o tej samej godzinie (15:06) dostają smsa.

  "Kiedy zegar wybije północ ,
  Znajdź swą duszę w parku w tą noc.
  Dowiesz się prawdy o sobie ,
  Gdy ono obudzi się w tobie.
  PS:Dzisiaj o 24:00 na moście w parku.~Dusza"


  18-latki pod wpływem ludzkiej ciekawości idą na most w parku.Kiedy się spotykają sądzą, że zostały wykiwane , ale niespodziewanie zrywa się ogromna wichura. Po chwili ustaje. Dziewczynom ukazuje się fioletowo - włosa piękność o imieniu Dusza. Wtedy poznają prawdy o sobie......
  Kobieta nakazuje dziewczynom wyprowadzić się do Londynu.Na nieszczęście (lub szczęście) ich nowy dom znajduje się obok posesji One Direction. Czy to było zaplanowane? Jak dziewczyny poradzą sobie ze świadomością , że została rzucona na nie klątwa? Czy odnajdą się w świecie magii i....... miłości?

  OdpowiedzUsuń
 16. http://anger-fanfiction.blogspot.com/
  Dziewczyna wpada na chłopaka dla którego liczy się tylko zemsta, za zabójstwo swojego brata.

  OdpowiedzUsuń
 17. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 13 rozdział. Serdecznie zapraszamy i liczymy na szczerą opinię. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 18. onedirectionyouaremyhope.blogspot.com
  Alex - 17 latka która cudem wymknęła się przed gwałtem . Pomógł jej Niall i reszta chłopców . Jeśli chcecie wiedzieć jak sytuacja potoczy się dalej - zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. http://oxy-imaginy-lux.blogspot.com/

  Przeprowadzka do Londynu już była spełnieniem marzeń a co dopiero spotkanie idola... Niby jak każda inna fanka, czym się od nich różnię?! Jedni nazwali by to szczęściem, inni zrządzeniem losu, ja myślę, że to przeznaczenie. Tylko czy już zawsze będzie tak pięknie i "idealnie"?

  Zapraszam!
  Oxy xx

  OdpowiedzUsuń
 21. http://1d-for-ever.blogspot.com/
  Olivia to 17-latka, która wiele przeszła w życia. Przeprowadza się do Londynu gdzie mieszka w jednej willi z One Direction. Jak ułoży sobie życie z tymi wariatami? Czy pogodzi się z matką? Czy odnajdzie miłość?
  Zapraszam na-> http://1d-for-ever.blogspot.com/
  Mam nadzieje, że wpadniecie ;*

  OdpowiedzUsuń
 22. Serdecznie zapraszam na: http://the-hunger-games-avery.blogspot.com/

  Historia pisana jest z perspektywy niejakiej Chloe- dziewczyny zamieszkującej pierwszy dystkrykt. Blondynka jest niezwykle zestresowana zbliżającymi się corocznymi dożynkami. Ma dziwne przeczucie, że to właśnie ona zostanie wylosowana na trybutkę. Czy dziewczyna, która umie posługiwać się włócznią oraz nożem przetrwa na arenie?

  Jeden gong...rozpoczyna walkę. Walkę o przetrwanie. Śmierć, postrach, nienawiść...
  Jednak tam gdzie jest nienawiść musi pojawić się także inne uczucie.

  W opowieści nie zabraknie Austina Mahone, Nialla Horana, Zayna Malika, Phoebe Tonkin oraz wielu innych bohaterów...

  OdpowiedzUsuń
 23. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 14 rozdział. Serdecznie zapraszamy i liczymy na szczerą opinię. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 24. http://minicowell1d-tlumaczenie.blogspot.com/
  zapraszam na tłumaczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Mal właśnie ułożyła sobie życie. Z poważnym trudem. Ma kochającą rodzinę, świetną siostrę, nowe przyjaciółki, na dodatek możliwe, że pójdzie na dyskotekę z chłopakiem, w którym podkochuje się, odkąd go zobaczyła.
  Ale jak sobie poradzi, jeśli jej życie wywróci się do góry nogami i zacznie stać na rękach, jej dawna opiekunka umrze, a śmierć zacznie za nią podążać? Jeśli kilka niepożądanych osób zacznie się nią interesować, a ktoś spróbuje ją zabić? Na dodatek z niewiadomych powodów nikt nie chce jej powiedzieć, o co tu właściwie chodzi…

  Zajrzyj na malcadicta-fantasy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel

  OdpowiedzUsuń
 27. Valerie Styles została zabrana od wszystkich których kochała. Przez trzy lata była więziona w piwnicy, dręczona przez swojego porywacza. Obiecała sobie że nie pozwoli mu się złamać. Ale ona nie może pomóc, rozpadnie się. Kiedy znajduje się, zamieszkuje z Harrym i resztą One Direction, ale ona jeszcze jest załamana. Jeden z chłopców nie pozwoli na jej upadek. Determinuje się żeby jej pomóc za wszelką cenę. Czy jeden chłopak w paski będzie w stanie pomóc jej się naprawić?

  Serdecznie zapraszam - http://never-broken-louis-tomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń